Słowo Prezesa 109

 

Drodzy pt. Członkowie i Sympatycy

„Grupy Opty” – Stowarzyszenia
im. Lecha Wierusza w Świebodzinie.

 

 

Nasze wirtualne spotkania poprzez komunikator Zoom stały się już tradycją. W dzień imienin miałem wielki honor gościć u siebie sporą grupę Optymistów, podczas niespodziewanej sesji internetowej. Sprawiliście mi wielką radość. Serdecznie dziękuję.

 

Kolejne, już czwarte spotkanie Optymistów „w chmurze”, odbyło się 5 grudnia – z akcentem mikołajkowym, bo wielu uczestników przygotowało adekwatne do ogólnego tematu niespodzianki. Było już nas ponad 20 uczestników. 

 

Ale radością trzeba się dzielić, wtedy się ją pomnaża.

Proponujemy więc szybką, mikołajkową akcję i by nie kłopotać nikogo wysyłaniem paczek z prezentami ogłaszam ekspresową zbiórkę pieniężną na naszym koncie Grupy OPTY –  pod hasłem:

Podaruj Dzieciom Uśmiech

 

Zbiórka tylko do 14-tego grudnia, bo kto szybko daje, ten dwa razy daje 😊.

Zgromadzone środki przekażemy, pod koniec przyszłego tygodnia, na konto Stowarzyszenia – Świebodziński Parasol Nadziei, opiekującego się dziećmi i młodzieżą ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Lecha Wierusza w Świebodzinie,

za które zakupione zostaną artykuły piśmienno-papiernicze niezbędne do prowadzenia działalności dydaktycznej Ośrodka. Cel naszej akcji uzgodniono z Dyrekcją Ośrodka.

Prosimy o dowolne wpłaty na nasze konto:

Bank Spółdzielczy Siedlec, nr.: 70 9660 0007 0020 4987 2000 0010

z dopiskiem  Uśmiech Dziecka

 

Nasze kolejne internetowe spotkanie Optymistów poprzez Zoom odbędzie się:
02 stycznia 2021 roku o godz. 20-tej.

Serdecznie zapraszamy, a kto ma kłopoty z wgraniem i uruchomieniem programu Zoom (wystarczy tylko pobranie programu, bez rejestracji) – proszę o kontakt.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami prezes Andrzej Medyński