Baza kontaktów

Kochani,

zapraszamy Was gorąco do wspólnego grona, które nazwaliśmy roboczo „Bazą kontaktów”.

Łączą nas wszystkich drogie nam słowa: Świebodzin i LORO.

– zapraszamy każdego komu bliskie jest to miejsce na ziemi
– odkurzymy pamięć o sobie wśród dawnych znajomych
– stworzymy nowe możliwości wzajemnego poznania


„Baza kontaktów” będzie powstawać systematycznie tylko dzięki osobistej chęci odwiedzających tę stronę, byłych pacjentów 
i pracowników sanatorium LORO w Świebodzinie, poprzez dobrowolne wypełnienie formularza (Formularz wpisu do Bazy kontaktów). Mając na uwadze wcześniejsze opinie wielu uczestników naszego serwisu, za które serdecznie dziękujemy, uruchomiliśmy internetowy formularz do samodzielnej rejestracji danych w „Bazie kontaktów”.

Każdy uczestnik wpisujący się do „Bazy kontaktów” otrzyma od Redakcji specjalne hasło dostępowe do przeglądania wszystkich wpisów. Wpisane dane i dołączone zdjęcia będą udostępnione tylko tym osobom, które zapisały się do Bazy kontaktów.

Dzięki wspólnej obecności na liście byłych pacjentów i pracowników sanatorium w Świebodzinie możemy razem uchronić od zapomnienia ogromnie wiele informacji o ludziach i zdarzeniach, które spotkaliśmy na swoich drogach, przecinających się w tym niezwykłym miejscu.

Szanowny Gościu – jeżeli byłeś pacjentem lub pracownikiem LORO to masz niewątpliwy powód do dumy.
Dlatego warto wypełnić poniższy formularz.

W celu przesłania starych zdjęć z pobytu w sanatorium oraz aktualnych zdjęć prosimy o przesłanie ich drogą mailową na adres: prezes@opty.info.