Słowo Prezesa 99

Drodzy pt. Członkowie i Sympatycy „Grupy Opty” – Stowarzyszenia im. Lecha Wierusza w Świebodzinie

Zacznę od słów Eli – Komandor 45 Zlotu w Wilnie:

„Kochani,
wróciliśmy z wakacji nad morzem /Mielno i Sopot/ bardzo udanych. Wszystkim rozpoczynającym urlopowanie życzymy miłych i dobrych dni.
Odnośnie 45. Zlotu Opty w Wilnie we wrześniu.
Wyjeżdżając na urlop na liście wpłat było 39 osób, teraz doszły 3 wpłaty, Mamy tylko możliwość 40. uczestników wyjazdu czyli już dwie osoby znalazły się na tzw. liście rezerwowej.
Jak pisaliśmy wcześniej kolejność wpłat zaliczki decyduje o umieszczeniu na liście.
Zawsze się tak zdarzyć może, że komuś coś wypadnie lub nie zapłaci pełnej sumy w wyznaczonym terminie, dlatego fakt, że powstaje lista rezerwowa przy takich wyjazdach jest naturalne i nawet konieczne.
Jest jeszcze sporo czasu do wyjazdu, ale całą sumę koniecznie trzeba będzie wpłacić do 05 sierpnia na konto Stowarzyszenia.
Do wszystkich zgłoszonych, również rezerwowych napiszę oddzielne, indywidualne maile.
Serdecznie pozdrawiam i życzę udanych wakacji
Ela Medyńska z Andrzejem”

A info z 30 czerwca: jest nas 41 zapisanych na zlot, jak nikt już nie wypadnie będziemy się starali byśmy wszyscy pojechali, autokar duży, tylko sporo innych zmian (hotel., posiłki).

Zachęcam by w ramach wakacyjnych wędrówek odwiedzić  Muzeum w Tczewie, bo tam od 4 lipca jest wystawa pt.: Płynę na „Opty”. Serdecznie pozdrawiam i czekam na Wasze wpisy i fotki z letnich wojaży.

Andrzej Medyński