Słowo Prezesa 108


 

 

Drodzy pt. Członkowie i Sympatycy

„Grupy Opty” – Stowarzyszenia im. Lecha Wierusza w Świebodzinie.W piątek 11 września, już bylibyśmy razem, sądzę, że bardzo za tym wszyscy tęsknimy, ale póki co polecam namiastkę zlotowego spotkania. Odbijemy sobie za rok.


Zasygnalizowane wcześniej na forum www.opty.info oraz na fb  Otwarte Zebranie Rady „Grupy Opty” –  na Sky’pie  11.09.  o 20.00. Czy się uda? Już w tym roku odbyliśmy jedno takie zebranie – i wzięli udział wszyscy członkowie Rady.


Poza tym nasi Komandorowie – Ula i Wojtek, specjalnie dla nas udali się na długi spacer i przygotowali szereg zdjęć oraz filmików. Zdjęcia uzupełniłem opisem historii Milicza, zamku, Pałacu Meltzanów i prezentujemy je na fb stronie Grupy Opty.  Bardzo zależy mi na Waszym symbolicznym udziale w spotkaniu – o czym świadczyć będą Wasze wpisy na naszym Forum oraz polubienia na fb, czy też dopiski do poszczególnych ujęć i filmików. Bardzo dziękujemy Uli i Wojtkowi Bernadkom za tak wielkie zaangażowanie się i dodatkowe prace wynikające z obecnej przykrej sytuacji.


I na zakończenie tej edycji „Słowa prezesa”  ponawiam prośbę o nadsyłanie fotek i wspomnień z wakacyjnych wojaży, – umieścimy je na stronie i wkleimy do kroniki, by coś po nas zostało.


Dziękujemy za wpłaty na nasze Bank Spółdzielczy Siedlec, nr.: 70 9660 0007 0020 4987 2000 0010


Z serdecznymi pozdrowieniami prezes Andrzej Medyński