Słowo Prezesa nr 103

 

Drodzy  pt.  Członkowie  i  Sympatycy
„Grupy Opty”
–  Stowarzyszenia im. Lecha Wierusza
w Świebodzinie.

 

 

Aż się zdziwiłem, że poprzednie Słowo Prezesa pisałem 09.10. ubiegłego roku. Ale wiecie, że w tym czasie też się działo i to niemało. Nie ma przerw, bo „- Czasu mój Panie nie da się zatrzymać” (tekst z jednej z reklam), ważne jak i my zapełnimy ten nasz, i to tak, by mieć maksimum zadowolenia z dokonań, po prostu z życia.

 

Zwróciliście uwagę jak łatwo się pisze obecną datę, wiec spróbujmy ją jeszcze mocniej upamiętnić. Dziś 12.01. zaraz wychodzimy na koncert piosenek Ewy Karbowskiej (jak pamiętacie – koleżanki Tomka Gilla ze studiów germanistyki UW, poetka – w tym przypadku autorka wszystkich śpiewanych piosenek), więc zagramy również w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo Ewa już o tym pomyślała. Pozdrowimy od Was Grażynę Łapińską i może będzie Małgosia Michalak, już cieszę się na to spotkanie.

 

Bądźcie aktywni. Zawsze na fb klikam na wszelkie wieści ze Świebodzina, ach ile się tam dzieje… . Mam nadzieję, że w Waszych miejscowościach też się dzieje niemało (drugi raz to miłe słowo, a jak pasuje i jest wdzięczne w wypowiadaniu). Piszcie o tym, nie tylko na fb – bo znam osoby, które nie chcą zaistnieć w przestrzeni wirtualnej, a nasze forum czeka. Ja staram się by nie było tam zbyt długiej ciszy, jednak obawiam się, że jestem tam zbyt często. Przelicytujcie mnie.

 

I tak jak w piosence pani Haliny Kunickej:  – „Dopóki wam jeszcze Kasieńki się chce, to nie jest źle, to nie jest źle… ‘’. Tego się trzymajmy. Trzymam kciuki za pomyślność każdego z naszej społeczności i jak w staropolszczyźnie: Do Siego Roku.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami prezes Andrzej Medyński

Warszawa, 12.01.2020 r.

Zapraszam do współredagowania naszej strony.