Księga wpisów

Zapraszamy, bądź z nami -> dodaj swój nowy wpis ...

 
 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.163.20.123.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
Andrzej Andrzej z Warszawa napisał/a 16 maja 2019 o 12:05:
Dziś otrzymałem miły e-mail, którym chcę się z Wami podzielić. Szanowny Panie Prezesie, Z pewnym opóźnieniem ale i radością dowiedziałem się o uroczystości 70 Lecia ośrodka. Mówiąc szczerze dowiedziałem się o tym wydarzeniu od samej Pani Janiny Ochojskiej niestety na kilka dni przed datą jubileuszu. Piszę do Pana bo chciałbym pogratulować szczególnie Wam, członkom stowarzyszenia OPTY, którzy przez tyle lat... Czytaj więcej
Dziś otrzymałem miły e-mail, którym chcę się z Wami podzielić.
Szanowny Panie Prezesie,
Z pewnym opóźnieniem ale i radością dowiedziałem się o uroczystości 70 Lecia ośrodka. Mówiąc szczerze dowiedziałem się o tym wydarzeniu od samej Pani Janiny Ochojskiej niestety na kilka dni przed datą jubileuszu.
Piszę do Pana bo chciałbym pogratulować szczególnie Wam, członkom stowarzyszenia OPTY, którzy przez tyle lat „ wiernie” trwacie przy ośrodku, wspieraliście go w całej jego historii i wspieracie nadal. Przez 17 lat mojego szefowania placówki czułem to wsparcie choć był to trudny czas rozwoju i konieczności dokonywania czasami niełatwych decyzji. Udało się jednak dzięki wsparciu władz ale też UE i fundacji Polsat przeobrazić Caritas w nowoczesną jednostkę szpitalną. Ale nie byłoby tego gdyby nie historyczne zasługi dr. Wierusza i całego jego otoczenia zaangażowanych ludzi. Nie byłoby sukcesu gdyby nie zaangażowanie byłych pacjentów i całego grona społeczników.
Przy tej okazji pragnę bardzo za to wsparcie podziękować.
Szkoda, że nie otrzymałem zaproszenia na uroczystość, bo z miłą chęcią podzieliłbym się wspomnieniami 17 lat pracy w Świebodzinie.
Życzę Państwu dalszego zaangażowania i pracy dla dobra Loro, Świebodzina i regionu.
Pozostaje z wyrazami szacunku
Prof. dr hab. Jacek Kaczmarczyk