Księga wpisów

Zapraszamy, bądź z nami -> dodaj swój nowy wpis ...

 
 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.90.86.231.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
Roma Roma z Opole napisał/a 17 marca 2019 o 13:42:
Andrzeju, chociaż spóźnione, ale serdeczne podziękowania za Twoje przepiękne życzenia z okazji Dnia Kobiet. Ty to masz talent do ubierania swoich myśli w słowa :). A tu takie echo - żadnego odzewu. Jeszcze raz dziękuję w imieniu wszystkich kobiet z naszego szanownego grona:). Jacku, niech Twoja żona się trzyma. Będzie dobrze. Oglądałam te zabiegi z ciekawości w internecie. Bardzo brutalne,... Czytaj więcej
Andrzeju, chociaż spóźnione, ale serdeczne podziękowania za Twoje przepiękne życzenia z okazji Dnia Kobiet. Ty to masz talent do ubierania swoich myśli w słowa :). A tu takie echo - żadnego odzewu. Jeszcze raz dziękuję w imieniu wszystkich kobiet z naszego szanownego grona:).

Jacku, niech Twoja żona się trzyma. Będzie dobrze. Oglądałam te zabiegi z ciekawości w internecie. Bardzo brutalne, jak to na kościach, ale razem dacie radę. Leżałam z dziewczyną po takim zabiegu na jednej sali w szpitalu. Po paru dniach prawie nic jej nie bolało i zasuwała bez kul. Pewnie to wszystko zależy od organizmu, ale jedna rada - to jak najszybciej zacząć się pionizować i chodzić, chodzić i chodzić :).

Pozdrawiam wszystkich prawie wiosennie i do zobaczenia 10 maja :).