Świebodzin
SŁOWO PREZESA:

Drodzy p.t. Członkowie i Sympatycy "Grupy Opty" Stowarzyszenia im Lecha Wierusza w Świebodzinie.


  prezes@opty.info

 

Komunikat nadzwyczajny:

Informujemy, że od dnia 11.09.2017 przenosimy się na nową stronę Grupy OPTY pod tymczasowy adres:

http://nowa.opty.info

 

Wszystkie nasze dotychczasowe publikacje, galerie zdjęciowe oraz wpisy gości zostały przekopiowane na nową stronę, wobec tego zachowujemy ciągłość redakcyjną :).

Za nami już ponad 13 lat publikacji materiałów Grupy Opty w internecie.
Nasz serwis zawiera ponad 500 podstron tematycznych, a cała dotychczasowa treść to blisko 100 tys. różnych plików.

Ze względu na wymogi ochrony danych osobowych, lista osób wpisanych do „Baza kontaktów” w dziale NASZE FORUM będzie dostępna do przeglądu tylko po wpisaniu wymaganego hasła.
Obowiązujące hasło zostanie podane zainteresowanym osobom w odpowiedzi na email skierowany do redakcji na adres prezes@opty.info.
Dostęp do „Bazy kontaktów” mogą otrzymać tylko te osoby, które zgłosiły swój własny wpis do bazy (aktualnie zarejestrowano 182 osoby).
Udostępniony jest elektroniczny formularz umożliwiający zgłoszenie nowej osoby do Bazy kontaktów.


Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl
facebook OPTY
Nowości w serwisie:


08.07.2015
Zapraszamy do poznania kolejnych, najnowszych kart naszej Kroniki OPTY Tom 6, rok 2015.


30.06.2015
Kochani, nadrabiamy wiosenne zaległości w publikacjach na stronie opty.info: Zapraszamy do relacji z Koncertu poświęconego 100-nej rocznicy urodzin naszego Profesora Jana Kazimierza Sobocińskiego oraz spotkania znajomych i członków Grupy OPTY, opublikowanych w Wydarzeniach. Zdjęcia z Uroczystości w ŚDK prezentowano w kwietniu br. na stronie Facebook/opty.info


27.03.2015
Czesia Kazierska - godło Gamma - napisała w swojej pracy konkursowej: "Gdziekolwiek usłyszę słowo-nazwę Świebodzin, w mojej pamięci pojawiają się obrazy wspomnienia z roku spędzonego w LORO w Świebodzinie. Niech więc hasłem moich wspomnień z pobytu w LORO będzie słowo Świebodzin"


04.03.2015
"Kartki z kalendarza" - Beata Sowa (Brzostowska) - Godło : Delta, to kolejna praca w konkursie na wspomnienia z LORO, z okazji 40 Zlotu OPTY. Jest to niezwykle realistycznie i skrupulatnie opisany algorytm procedury operacyjnej, widziany i odczuwany przez pacjenta będącego podmiotem wszelkich poczynań. Takiej procedurze poddawane były osoby operowane w LORO, spisane wspomnienia są więc dokumentem niejako "z drugiej strony lady". AMed.


28.02.2015
Ostatnie strony Kroniki OPTY z roku 2014. To najnowsza historia bliskich nam wydarzeń, odnotowana dla "poto-mności" ręką prezesa. Zapraszamy!
Wkrótce publikacje kolejnych wspomnień z LORO. Bądźcie czujni :).

nowsze starsze

Strona www.opty.info jest nadal rozwijana i modernizowana.
Prosimy o uwagi, opinie i propozycje.
Nasz e-mail: prezes@opty.info
WEBMASTER